Technolog/žka robotického svařování Divec

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Divec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Značka:

SVWELDDIV

Zařazeno na pozici:

Technolog Hradec Králové

Firma:

SV metal spol. s r.o.

Požadavky

Znalost výkresové dokumentace.
Vzdělání nebo zkušenosti v technickém oboru. Výhodou jsou znalosti na úrovni svářečského technologa nebo chuť tyto znalosti získat.
Komunikativnost a schopnost práce v týmu.
Aktivní přístup k řešení problémů.
Samostatnost a zodpovědnost.
Smysl pro přesnou a pečlivou práci.

Náplň práce

Analýza výrobní dokumentace a výběr výrobků vhodných pro robotické svařování. Tvorba a správa technologických postupů pro operace na robotickém pracovišti.
Spolupráce s konstruktérem při navrhování přípravků nebo ustavení dílu na stavebnici.
Spolupráce se svářečským inženýrem při zajištění optimalizace procesů a dosažení efektivity v robotickém sváření.
Podpora operátora robotického pracoviště v průběhu výrobních procesů, spolupráce na tvorbě programů.

Nabízíme

Možnost podílet se na procesu závádění automatizace v prostředí zakázkové kusové výroby a získat tak jedinečné zkušenosti.
Rozmanitá práce, možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
Možnost zaučení v oblasti svařování v naší interní svářečské škole.
Jednosměnný provoz, po zapracování pružná pracovní doba, volné víkendy.
Přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání.
Neformální atmosféra na pracovišti.

Kontaktní osoba:
Mgr. Eva Hochová
Tel: +420 778 477 089